Полица Вира, Вира, даб сонома | Мебел Виденов
Вира

Полица , даб сонома

Полица Вира 1
Полица Вира 2
Полица Вира 1_thumb
Полица Вира 2_thumb
1500 ден
Попуст: -27%
1000 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Достава: 10 дена

Димензии:
- L90 B15 H60 см
Материјали:
- ламинирана иверица
- декор: даб сонома
Полицата Вира е практичен предлог, применлив во која било област на современиот дом. Со неа можете да го организирате ентериерот на кујната, вилата или дневна соба на забавен и оригинален начин. Моделот е направен од ламинирана иверка.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Постојаната изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и својствата на мебелот. Оставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 2
Пакет 1: 100/16/9 см, тежина 8,5 кг.
Пакет 2: 10/8/9 см., тежина 0,5 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Вира 600.00 ден. 100.00 ден. 100.00 ден.

Цената за качувањето се определува на база спратови, кои ќе бидат помината од групата која ја врши услугата. Ве молиме имајте во предвид дека се смета такса за приземни спратови, иако е возможно тие да не се набројани во Вашата зграда

Слични производи
Последно видени

Следете не