Сандак Бела L, Бела L, венге | Мебел Виденов
Бела L

Сандак , венге

Сандак Бела L 1
Сандак Бела L 2
Сандак Бела L 1_thumb
Сандак Бела L 2_thumb
2900 ден
Попуст: -38%
1800 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Димензии:
- L122 B35 H65 см.
Материјали:
- ламинирана иверка, ПВЦ-рабови
Сандакот може да се користи и сам и близу кревет, каде можете да чувате постелнина.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Постојаната изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и својствата на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 2
Пакет 1: 129/46/8 см, тежина 17 кг.
Пакет 2: 69/42/4 см, тежина 4,8 кг.
Слични производи
Последно видени