Шкаф за чевли Беко 2, Беко 2, даб евок + свила | Мебел Виденов
Беко 2

Шкаф за чевли , даб евок + свила

Шкаф за чевли Беко 2 1
Шкаф за чевли Беко 2 2
Шкаф за чевли Беко 2 1_thumb
Шкаф за чевли Беко 2 2_thumb
3300 ден
2300 ден*
*Со картичка Виденов

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Шкаф за чевли што нуди не само функционалност, туку и стил.
Димензии: L64 B29 H83
- боја: даб евок + свила
- изработена од високо квалитетен иверица
- капацитет: од 8 до 12 пара чевли
Шкаф за чевли Беко 2 е навистина софистициран додаток за вашиот ентериер. Додава стил дури и на наједноставната атмосфера во домот, погодна за поголеми и за помали простории.
Идеален е за софистицирани дами со слабост за чевли, како и за семејства - мали, средни или големи.
Направено е од висококвалитетна иверица, за кои Мебел Виденов имаат сертификати за јачина и безбедност за здравјето.
Идеално ќе се комбинира со кој било производ од категоријата Ходник.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за оштетување на мебелот.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 3
Пакет 1: 72/44/6 см, тежина 6,7 кг.
Пакет 2: 89/36/7 см, тежина 7,8 кг.
Пакет 3: 30/20/10 см, тежина 0,7 кг.
Одржување: Избришете ги површините со малку влажна крпа.
Производи за чистење и материјали што содржат абразивни честички не се користат.

 

 

Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Беко 2 500.00 ден. 100.00 ден. 100.00 ден.

Цената за качувањето се определува на база спратови, кои ќе бидат помината од групата која ја врши услугата. Ве молиме имајте во предвид дека се смета такса за приземни спратови, иако е возможно тие да не се набројани во Вашата зграда

Слични производи
Последно видени

Следете не