Софа Аида, Аида, кафеава | Мебел Виденов
Аида

Софа , кафеава

Софа Аида 1
Софа Аида 2
Софа Аида 3
Софа Аида 4
Софа Аида 5
Софа Аида 6
Софа Аида 7
Софа Аида 1_thumb
Софа Аида 2_thumb
Софа Аида 3_thumb
Софа Аида 4_thumb
Софа Аида 5_thumb
Софа Аида 6_thumb
Софа Аида 7_thumb
20700 ден
14900 ден*
*Со картичка Виденов

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Димензии:
- L185 B83 H92 см.
- област за спиење: 132/185 см.
Лицев материјал:
- полиестер, серија Сахара
Тапацир / пополнување:
- основа: иверица
- пополнување: полиуретанска пена N3033S, 12 см.; силиконска вата 500 гр.
Градба:
- цврсто дрво, иверица
Предности:
* функција на кревет - влечење на седиштето, грбот се спушта
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри предмети заради можноста за сечење на тапацирот.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот.
Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
Број на пакувања: 1
Пакет 1: 188/84/69 см, тежина - 66 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Аида 200.00 ден. 800.00 ден. 200.00 ден.

Цената за качувањето се определува на база спратови, кои ќе бидат помината од групата која ја врши услугата. Ве молиме имајте во предвид дека се смета такса за приземни спратови, иако е возможно тие да не се набројани во Вашата зграда

Слични производи
Последно видени

Следете не