Табуретка Киото, Киото, светло беж | Мебел Виденов
Киото

Табуретка , светло беж

Табуретка Киото 1
Табуретка Киото 2
Табуретка Киото 1_thumb
Табуретка Киото 2_thumb
3500 ден
Попуст: -35%
2300 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Табуретка Киото
- димензии: L58 B57 H42 см.
- лицев материјал: текстил
- основа: иверица
- тапацир: сунѓер, 2538/3033 5см., полиестерна вата 150 гр.
Одржување: Користете микрофибер крпа натопена во раствор со млака вода и неутрален сапун.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот. Оштетувања од ваков карактер нема да бидат прифатени за рекламација.
Цената на артиклите не вклучува монтажа, чија вредност е наведена во категоријата услуги од лентата со мени.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 1
Пакет 1: 62/62/43 см, тежина 12 кг.
Слични производи
Последно видени