Тросед Норис, Норис, зелен | Мебел Виденов
Норис

Тросед на спуштање , зелен

Тросед Норис 1
Тросед Норис 2
Тросед Норис 3
Тросед Норис 4
Тросед Норис 5
Тросед Норис 6
Тросед Норис 7
Тросед Норис 1_thumb
Тросед Норис 2_thumb
Тросед Норис 3_thumb
Тросед Норис 4_thumb
Тросед Норис 5_thumb
Тросед Норис 6_thumb
Тросед Норис 7_thumb
30900 ден
20600 ден*
*Со картичка Виденов

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Тросед на спуштање
Димензии:
- L227 B86 H70 см.
- област за спиење: 135/190 см.
Лицев материјал:
- полиестер текстил
Тапацир / пополнување:
- основа: иверица, цврсто дрво
- седишта: полиуретанска пена 3033 - 12 см.
Градба:
- цврсто дрво
- иверица
Предности:
* функција кревет: спуштање на потпирачот за грб и влечење на седиштето
* сандак
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри предмети заради можноста за сечење на тапацирот.
Продолжената изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот.
Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
Број на пакувања: 3
Пакет 1: 191/89/47 см, тежина - 60 кг.
Пакет 2: 88/61/35 см, тежина - 21 кг.
Пакет 3: 65/73/43 см, тежина - 5 кг.
 
Слични производи
Последно видени