Трпезариска маса Амари, Амари, светол орев | Мебел Виденов
Амари

Трпезариска маса , светол орев

Трпезариска маса Амари 1
Трпезариска маса Амари 1_thumb
21000 ден
Попуст: -26%
15400 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Трпезариска маса на Амари на продолжување
Димензии:
- L120-150 B80 H75 см.
Плотна:
- МДФ со лак слој
Градба:
- цврсто буково дрво со лак финиш
Обрнете внимание!
Поради природата на материјалите - цврсто дрво и фурнир, возможна е разлика во тоналитетот на одделните производи.
Дозволени се отстапувања или разлики од вистинските бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Цената на артиклите не вклучува инсталација, чија вредност е наведена во категоријата услуги од лентата со мени. Продолжената изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
 За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
 
Број на пакувања: 1
Пакет 1: 124/84/17 см, тежина 32 кг.
 

 

Слични производи
Последно видени