ТВ комода Ванко, Ванко, венге + дaб сонома | Мебел Виденов
Ванко

ТВ комода , венге + дaб сонома

ТВ комода Ванко 1
ТВ комода Ванко 2
ТВ комода Ванко 1_thumb
ТВ комода Ванко 2_thumb
9500 ден
5800 ден*
*Со картичка Виденов

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Не е потребно монтирање на ѕид!
Димензии:
- L125 B52 H165 см.
- место за ТВ L90 / H63 см .
Материјали:
Основа:
- ламинирана иверица, венге + даб сонома
- грб HDF
- ПВЦ рабови
Врати / предна страна:
- ламинирана иверица, венге + даб сонома
- ПВЦ рабови
Механизми:
- шарки
- шини за фиоки
- рачки - алуминиум
Ванко комодата е супер практичен и функционален ТВ-шкаф кој совршено се вклопува во стандардите на современиот дом. Моделот е погоден и за агол и за слободно поставување пред ѕид. Дизајнот ви овозможува да ја зголемите должината на делот соодветно и просторот обезбеден за телевизор. Двата модула мора да се преклопуваат најмалку 10 см. Овој дел нуди модерна комбинација на полици и затворени простории за складирање, типични за животот на секое модерно домаќинство. Моделот е изработен од овластена висококвалитетна ламинирана иверка.
Обрнете внимание!
Максимално дозволено оптоварување на полиците до 10 кг!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за оштетување на мебелот.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 4
Пакет 1: 142/41/6 см, тежина 12 кг.
Пакет 2: 97/59/8 см, тежина 17 кг.
Пакет 3: 97/47/9 см, тежина 16 кг.
Пакет 4: 30/20/10 см, тежина 2 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Ванко 1500.00 ден. 300.00 ден. 100.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Последно видени

Следете не