Вграден мијалник Вела 8050, Мијалник за вградување Вела 8050, хром | Мебел Виденов
Мијалник за вградување Вела 8050

длабочина 18 см. , хром

Вграден мијалник Вела 8050 1
Вграден мијалник Вела 8050 1_thumb
3300 ден
Попуст: -26%
2400 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Мијалникот не се пробива за вградување чешма.
Димензии: 80/50 см.
Длабочина на коритото 18 см.
Дебелина на челик: 0,8 мм.
Вклучени во комплетот се ПВЦ цевки за приклучување на вода и машина за миење садови.
Мијалникот е достапен во комплет со сифон и ПВЦ цевки за монтажа на водоводот.
Современиот мијалник од не'рѓосувачки челик обезбедува поголема удобност и функционалност во модерната кујна. Големото корито го прави погодно да се користи за чистење и мали и големи садови. Мазната челична површина и подвижната решетка на сифон овозможуваат лесно чистење и секојдневно одржување на мијалникот. Поголемиот дијаметар на сифонот обезбедува брз млаз на вода.
Обрнете внимание!
Чешмата не е вклучена во цената.
Исчистете го мијалникот со неутрален сапун или детергент што не содржи кисели или абразивни честички. Никогаш не чистете го мијалникот со четка за тврд материјал, остри предмети или груба крпа, бидејќи тоа може да ја оштети површината. По употребата, добро е да се мие со вода и да се исуши мијалникот со пешкир.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧКА и УСЛУГИ
Број на пакувања: 1
Пакет 1: 80/50/18 см, тежина 3 кг.
Последно видени