Закачалка Дасен, Дасен, венге + даб сонома | Мебел Виденов
Дасен

Закачалка , венге + даб сонома

Закачалка Дасен 1
Закачалка Дасен 2
Закачалка Дасен 3
Закачалка Дасен 4
Закачалка Дасен 5
Закачалка Дасен 6
Закачалка Дасен 1_thumb
Закачалка Дасен 2_thumb
Закачалка Дасен 3_thumb
Закачалка Дасен 4_thumb
Закачалка Дасен 5_thumb
Закачалка Дасен 6_thumb
10800 ден
Попуст: -36%
6800 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Димензии:
- L110 В42 H198 см.
Материјали:
- основа - ламинирана иверица
- врати/предна страна – ламинирана иверица
- огледало
- декори: венге + даб сонома
Хардвер:
- шарки
- шини за фиоки
- закачалки
Закачалката Дасен ќе ве пречека вас и вашите гости со оригинален стил и практичност. Нестандардната линија на моделот ги организира во повеќе ниши, шкафчиња и полици зоните со посебна функционалност. Овој модел е изработен од ламинирана иверка со сертифицирано потекло и квалитет и ги исполнува високите европски безбедносни барања. Сите потребни елементи за поврзување се вклучени во производот. Кога монтирате дома, следете ги приложените упатства за монтажа.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Нашиот мебел е конструиран со лесна монтажа, но за одличен краен резултат ве советуваме да се доверите на професионалноста и искуството на монтажните тимови на Мебел Виденов.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 4
Пакет 1: 120/50/8 см, тежина - 18 кг.
Пакет 2: 160/56/6 см, тежина - 21,4 кг.
Пакет 3: 140/74/4 см, тежина - 22 кг.
Пакет 4: 20/15/10 см, тежина - 2 кг.
Слични производи
Последно видени